5. İLAD / İLEDAK Eğitici Değerlendiricileri Eğitimi Çalıştayı İstanbul Üniversitesinde gerçekleştirildi
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin evsahipliğinde yapılan 5. Değerlendirici Eğitimi Çalıştayı’na katılıp sertifika alan 27 hocamız önümüzdeki dönemde İLEDAK’ın yaptığı akreditasyon çalışmalarında, değerlendirme ekiplerinde yer alacaklar.

İstanbul Üniversitesi, İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Beykent Üniversitesi İletişim Fakültesi dekan bölüm başkanı ve öğretim üyeleri ile İLAD yönetimi ve İLEDAK başkanının yer aldığı Çalıştay’da İstanbul Üniversitesi rektörü de açılış konuşması yaptı.

İÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Ak konuşmasında çalıştayın İstanbul Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşmesinden duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Bu çalıştayın iletişim fakültelerini daha nitelikli, kaliteli hale getirmeyi amaçladığını öğrenmek bizi ayrıca heyecanlandırıyor.” dedi.

İletişim Fakültelerinin katılımı ile 26 Haziran 2018  günü yapılan çalıştayda İLAD Başkanı Prof.Dr.Aysel Aziz ve İLAD / İLEDAK Eğitim Komitesi Başkanı Prof. Dr. Sacide Vural sunum yaptılar.

 

Çalıytay’a ilişkin İÜ Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nden Seray DELİGÖZ , Kübra TOKSUN’un hazırladığı geniş haber ile katılımcıların sertifika töreni ve çalıştay görselleri için tıklayınız.
Yükseköğretim Kalite Kurulu 31 Ocak
2018 tarihli toplantısında,
İLAD İletişim Araştırmaları Derneği'ni akreditasyon yapmak üzere yetkilendirdi.