İLAD Başkanı Prof.Aysel Aziz akreditasyon sertifikalarını bölüm başkanlarına verdi
İstanbul Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesi ile
Haliç Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesinde
İLAD'ın  Akreditasyon Sertifikaları
rektör ve dekanların da yer aldığı bir törenle, akreditasyon almaya hak kazanan programların yöneticilerine verildi

İstanbul Medipol Üniversitesi İletişim Fakültesinin üç programı 2 yıl süreli akreditasyon sertifiikası aldı. Rektör V. Prof. Dr. Ömer Ceran ile  Dekan Prof. Dr. Ali Büyükaslan ile bölüm başkanlarının yer aldığı Serfika töreninde İLAD Başkanı Prof.Dr. Aysel Aziz İLEOAK Başkanı Prof.Dr. RecepTayfun ve İLAD Başkan Yardımcısı Prof.Dr.Jale Sarmaşık sertifikaları Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Radyo Televizyon ve Sinema ile Medya ve Görsel Sanatlar program yöneticilerine verdiler


Haliç Üniversitesindeki tören
İLEDAK tarafından 21-22 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen saha ziyaretlerinin ardından 12 Ocak 2023 tarihi itibarıyla 2 yıl boyunca akredite edilen Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü'nün akreditasyon sertifikası törenine Rektör Prof. Dr. Zafer Utlu, Strateji ve Kalite Geliştirme Daire Başkanı Prof. Dr. Müge Demir, İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zeynep Aslı Alıcı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Doç. Dr. Ece Ünür ile  İLAD Başkanı Prof. Dr. Aysel Aziz, İLEDAK Başkanı Prof. Dr. Recep Tayfun ve Değerlendirme Ekibi Başkanı Prof. Dr. Sacide Vural katıldı.

 


İLAD İletişim Araştırmaları Derneği, iletişim programlarının akreditasyonu konusunda Yükseköğretim Kalite Kurulunun verdiği Kalite Değerlendirme Tescil Belgesi sahibi ulusal bir kalite güvence kuruluşudur.